Насос шестеренний лівого обертання GP2K8L-F292C-F застосовується на тракторах Case IH:
- Case IH A-series: 433, 533, 633, 733, 833
- Case IH A-series: 440, 540, 640, 740, 840, 940
- Case IH B-series: 743, 743XL, 745S, 745XL, 844S, 845, 845XL
ОЕМ код: 3142097R91 (1986963C1, 3057395R92, 3145248R93, 20A8.2X008)
Теги: 433, 533, 633, 733, 833, 440, 540, 640, 740, 840, 940, 743, 743XL, 745S, 745XL, 844S, 845, 845XL
| Технічні характеристики: | |
| Піковий тиск | 300 бар |
| Робочий об'єм | 8 cм³/об |
| Напрямок обертання | Лівий (проти годинникової стрілки) |
| Макс. тривалий тиск | 250 бар |
| Макс. короткочасний тиск | 280 бар |
| Макс. частота обертання | 3500 об/хв |
| Мін. частота обертання | 700 об/хв |
| Монтажний фланець | GERMAN 2 bolt |
| Монтажний діаметр (бурт) | Ø50 мм |
| Кріпильні отвори | 2 отв. Ø11,5 мм |
| Вал приводу | Шпонковий GERMAN Tapered 1:5 |
| Характеристики валу приводу | Конічний шпонковий (конус 1:5), шпонка 3х6,5 |
| Всмоктуючий порт | Фланець German, 4 отв. М6-13, Ø40 мм |
| Напірний порт | Фланець German, 4 отв. М6-13, Ø35 мм |
| Ущільнення валу | NBR |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал кришок | Чавун |
| Вага | 2,7 кг |