Двосекційний насос шестеренний лівого обертання GP2K20/2K12L-I262CC-F застосовується на тракторах CLAAS:
- Ceres 346
ОЕМ код: GD5-20-12H16FFL-20 (22A20/12X346CL)
Теги: Ceres 346
| Технічні характеристики: | |
| Піковий тиск | 250 бар |
| Робочий об'єм | 20 + 12 cм³/об |
| Напрямок обертання | Лівий (проти годинникової стрілки) |
| Макс. тривалий тиск | 210 бар |
| Макс. короткочасний тиск | 230 бар |
| Макс. частота обертання | 3000 об/хв |
| Мін. частота обертання | 500 об/хв |
| Монтажний фланець | EUROPEAN |
| Монтажний діаметр (бурт) | Ø36,5 мм |
| Кріпильні отвори | 4 отв. Ø9 мм |
| Вал приводу | Шліцевий B17x14 DIN5482 |
| Характеристики валу приводу | 9 шліців, Ø16,5 мм |
| Всмоктуючий порт | Фланець German, 4 отв. М6-13, Ø40 мм |
| Напірний порт | Фланець German, 4 отв. М6-13, Ø35 мм |
| Ущільнення валу | NBR |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал кришок | Чавун |
| Вага | 5,7 кг |