Двосекційний насос шестеренний правого обертання GP2K19/2K12R-B231CC-F застосовується на тракторах CLAAS:
- Celtis 426, Celtis 436, Celtis 446, Celtis 456
ОЕМ код: 510665128 (22C19X468/12X097)
Теги: Celtis 426, Celtis 436, Celtis 446, Celtis 456
| Технічні характеристики: | |
| Піковий тиск | 270 бар |
| Робочий об'єм | 19 + 12 cм³/об |
| Напрямок обертання | Правий (за годинниковою стрілкою) |
| Макс. тривалий тиск | 220 бар |
| Макс. короткочасний тиск | 250 бар |
| Макс. частота обертання | 3000 об/хв |
| Мін. частота обертання | 500 об/хв |
| Монтажний фланець | SAE A |
| Монтажний діаметр (бурт) | Ø82,55 мм |
| Кріпильні отвори | 2 отв. Ø11 мм |
| Вал приводу | Шліцевий SAE A 9T-16/32DP |
| Характеристики валу приводу | 9 шліців, Ø15,45 мм |
| Всмоктуючий порт | Фланець German, 4 отв. М6-13, Ø40 мм |
| Напірний порт | Фланець German, 4 отв. М6-13, Ø35 мм |
| Ущільнення валу | NBR |
| Матеріал кришок | Чавун |
| Вага | 5,7 кг |