Насос шестеренний левого обертання GP2K16L-B231C-F застосовується на тракторах New Holland:
- T6010, T6050, T6070
ОЕМ код: 87603409 (20A16X104)
| Технічні характеристики: | |
| Піковий тиск | 300 бар |
| Робочий об'єм | 16 см³/об |
| Напрямок обертання | Лівий (проти годинникової стрілки) |
| Макс. тривалий тиск | 250 бар |
| Макс. короткочасний тиск | 280 бар |
| Макс. частота обертання | 3000 об/хв |
| Мін. частота обертання | 600 об/хв |
| Монтажний фланець | SAE A |
| Монтажний діаметр (бурт) | Ø82,55 мм |
| Кріпильні отвори | 2 отв. Ø11 мм |
| Вал приводу | Шліцевий SAE A 9T-16/32DP |
| Характеристики валу приводу | 9 шліців, Ø15,45 мм |
| Всмоктуючий порт | Фланець German, 4 отв. М6-13, Ø40 мм |
| Напірний порт | Фланець German, 4 отв. М6-13, Ø35 мм |
| Ущільнення валу | NBR |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал кришок | Чавун |
| Вага | 2,7 кг |
Нещодавно переглянуті
Двосекційний насос шестеренний правого обертання GP2K19/2K12R-B231CC-F застосовується на тракторах C..
12530.40 грн