Двосекційний насос шестеренний лівого обертання GP2.5K28/2K11L-B431CC-F застосовується на тракторах CLAAS:
- Celtis 426, Celtis 436, Celtis 446, Celtis 456
ОЕМ код: 11134050 (0010527211, 0011134040, 25.25A28/10X050CL)
| Технічні характеристики: | |
| Піковий тиск | 300 бар |
| Робочий об'єм | 28 + 11 cм³/об |
| Напрямок обертання | Лівий (проти годинникової стрілки) |
| Макс. тривалий тиск | 250 бар |
| Макс. короткочасний тиск | 280 бар |
| Макс. частота обертання | 3000 об/хв |
| Мін. частота обертання | 600 об/хв |
| Монтажний фланець | SAE A |
| Монтажний діаметр (бурт) | Ø82,55 мм |
| Кріпильні отвори | 2 отв. Ø11 мм |
| Вал приводу | Шліцевий SAE A 11T-16/32DP |
| Характеристики валу приводу | 11 шліців, Ø18,6 |
| Всмоктуючий порт | Фланець German, 4 отв. М8-17, Ø55 мм / 4 отв. М6-13, Ø40 мм |
| Напірний порт | Фланець German, 4 отв. М8-17, Ø55 мм / 4 отв. М6-13, Ø35 мм |
| Ущільнення валу | NBR |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал кришок | Чавун |
| Вага | 8,2 кг |