Насос шестеренний правого обертання GP2K25R-G261B-F застосовується на тракторах Case IH:
- Case IH JXU Maxxima series: JX70U, JX80U, JX90U, JX100U
ОЕМ код: 5168841 (20C25X006FV1)
| Технічні характеристики: | |
| Піковий тиск | 210 бар |
| Робочий об'єм | 25 cм³/об |
| Напрямок обертання | Правий (за годинниковою стрілкою) |
| Макс. тривалий тиск | 170 бар |
| Макс. короткочасний тиск | 190 бар |
| Макс. частота обертання | 2500 об/хв |
| Мін. частота обертання | 500 об/хв |
| Монтажний фланець | EUROPEAN |
| Монтажний діаметр (бурт) | Ø36,5 мм |
| Кріпильні отвори | 4 отв. Ø7,1 мм |
| Вал приводу | Шпонковий EUROPEAN Tapered 1:8 |
| Характеристики валу приводу | Конічний шпонковий (конус 1:8), шпонка 3,2х6,5 |
| Всмоктуючий порт | Фланець European, 4 отв. М8-13, Ø40 мм |
| Напірний порт | Фланець European, 4 отв. М6-13, Ø30 мм |
| Ущільнення валу | NBR |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал кришок | Чавун |
| Вага | 3,7 кг |