Двосекційний насос шестеренний лівого обертання GP2K23/2K14L-B262CC-F застосовується на тракторах New Holland:
- TN85A, TN95A, TN85DA, TN85SA, TN95DA
- TL70A, TL80A, TL90A, TL100A
- T4030, T4040, T4040 Deluxe, T4050, T4050 Deluxe
- T4030F, T4040F, T4050F
- T4030N, T4040N, T4050N
- T4020V, T4030V, T4040V, T4050V
- T5030 , T5040, T5050, T5060
- TD5040, TD5050
ОЕМ код: 47129338 (22A22/14X338NH)
Теги: "TN85A, TN95A, TN85DA, TN85SA, TN95DA, TL70A, TL80A, TL90A, TL100A T4030, T4040, T4040 Deluxe, T4050, T4050 Deluxe, T4030F, T4040F, T4050F T4030N, T4040N, T4050N, T4020V, T4030V, T4040V, T4050V, T5030, T5040, T5050, T5060, TD5040, TD5050"
| Технічні характеристики: | |
| Піковий тиск | 230 бар |
| Робочий об'єм | 23 + 14 cм³/об |
| Напрямок обертання | Лівий (проти годинникової стрілки) |
| Макс. тривалий тиск | 190 бар |
| Макс. короткочасний тиск | 210 бар |
| Макс. частота обертання | 3000 об/хв |
| Мін. частота обертання | 600 об/хв |
| Монтажний фланець | EUROPEAN |
| Монтажний діаметр (бурт) | Ø36,5 мм |
| Кріпильні отвори | 4 отв. Ø9 мм |
| Вал приводу | Шліцевий SAE A 9T-16/32DP |
| Характеристики валу приводу | 9 шліців, Ø 15,45 мм |
| Всмоктуючий порт | Фланець German, 4 отв. М6-13, Ø40 мм |
| Напірний порт | Фланець German, 4 отв. М6-13, Ø35 мм |
| Ущільнення валу | NBR |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал кришок | Чавун |
| Вага | 6,1 кг |