Насос шестеренний правого обертання GP2K16R-I292C-F застосовується на тракторах Case IH:
- Case IH 2100 series: 2120, 2130, 2140, 2150
ОЕМ код: 245297400 (20C16X205)
| Технічні характеристики: | |
| Піковий тиск | 300 бар |
| Робочий об'єм | 16 cм³/об |
| Напрямок обертання | Правий (за годинниковою стрілкою) |
| Макс. тривалий тиск | 250 бар |
| Макс. короткочасний тиск | 280 бар |
| Макс. частота обертання | 3000 об/хв |
| Мін. частота обертання | 600 об/хв |
| Монтажний фланець | GERMAN 2 bolt |
| Монтажний діаметр (бурт) | Ø50 мм |
| Кріпильні отвори | 2 отв. Ø11,5 мм |
| Вал приводу | Шліцевий B17x14 DIN5482 |
| Характеристики валу приводу | 9 шліців, Ø16,5 мм |
| Всмоктуючий порт | Фланець German, 4 отв. М6-13, Ø40 мм |
| Напірний порт | Фланець German, 4 отв. М6-13, Ø35 мм |
| Ущільнення валу | NBR |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал кришок | Чавун |
| Вага | 3,2 кг |
Нещодавно переглянуті
Двосекційний насос шестеренний лівого обертання GP2K16/2K11L-F292CC-F застосовується на тракторах Ca..
12249.00 грн